Ana içeriğe atla

Android 3d Model Fiyat Hesaplama Uygulaması

3dbulut.com ve baski3d.com a yüklenen 3 boyutlu stl modelin fiyatı online olarak hesaplanmaktadır. 3dbulut fiyat hesaplama aracı olarak treejs isimli javascript kütüphanesini kullanırken, baski3d curaengine aracını kullanmaktadır. 2 hesaplama aracı da aynı sonuçları verecek şekilde programlanmıştır. 
3d modelin fiyat hesaplaması web sitelerimiz üzerinden yapılabildiği gibi mobil uygulama üzerinden de yapılabilsin istedik. Bunun için  araştırma yaparken github da açık kaynaklı bir repo bulduk ve çatallayarak üzerinde geliştirme yaptık.Şu an Android işletim sisteminin Play marketi üzerinde yayına aldığımız  "3D Model Viewer Price Calculator" aracı üzerinden online fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Android uygulamamızın kaynak kodlarını incelemek isterseniz "https://github.com/3dbulut/3d-Model-Price-Calculator" adresinden, Android uygulamayı telefonunuza yüklemek için "https://play.google.com/store/apps/details?id=org.andresoviedo.viewer" adresini gitmelisiniz.

Uygulama Ekran görüntüleri:
 Bu blogdaki popüler yayınlar

3D Baskı Yazıcı Telegram Grubu

Üyeler arasında 2.el 3d yazıcı alım satım, sıfır printer ve yedek parça satışı amaçlı açdığımız Telegram gurubumuz herkese açıktır. Grup üzerinden 3d baskı hizmeti de verilmektedir. Telegram grup linkimiz  https://t.me/joinchat/Fo7v-RqcjHxUVqdb79m8fg  dir.

Filament üreten yerli firmalar

Türkiyede filament üreten yerli firmalar kalite ve fiyat performansı ile avrupadan ve çinden dahi sipariş alma seviyesine gelmişlerdir. Yerli Filament üretimi yapan firmalarımızı herşeyden önce tebrik ediyorum. Firma isimleri ve bilgileri eklendikçe güncellenecektir. Üretici listesi rastgele hazırlanmıştır. Abgfilament veya ABG Enterprise markalarıyla satışı yapılan Ahmet Bumin Güner tarafından kurulan ABG filament Ankara' da Konur sokakdaki ofisiyle hizmet vermektedir. 0.01mm tolerans ile üretim yapan ABG Filament' e +903123908333 numaralı telefondan veya info@abgfilament.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Baskı3D + COVID-19

Baskı3D + COVID-19 günlerinde yanınızda. Acil 3D baskı ve Endüstriyel ihtiyaçlarınız için Baskı3d üzerinden acil baskı talebi oluşturabilirsiniz. 3D MODEL YÜKLE BASKI AL Modelini hemen yükleyerek baskı hizmeti alabilirsiniz. Acil 3D Baskı mı lazım? Bakı3D ile hızlı baskı al. En yeni malzemeler ve teknolojiler Plastikten metallere kadar en iyi 50 malzeme ve cilada yüksek kaliteli ürünler üretin. Profesyonel tasarım hizmeti 3D Model Tasarımı ve Optimizasyonu ile fikrinizi hayata geçirin. Gelişmiş üretim ve tasarım Bitmiş ürününüzü, son işlem, montaj ve özel paketleme dahil olmak üzere özel üretim çözümleri ile teslim ediyoruz. Endüstriyel Tasarım Fabrikanız için demo üretim yapıyoruz. Modelinizi çizin biz üretelim. CNC Makine ve 3 Boyutlu Yazıcılar ile üretim yapıyoruz.